Kroplówka na kaca

kroplówka na kaca

Kroplówka na kaca - skutecznie, szybko, dyskretnie!

Kac to dolegliwość, na którą domowe sposoby nie zawsze pomagają. W ciężkich przypadkach "syndromu dnia następnego", na nogi mogą nas postawić wyłącznie leki oraz suplementy dawkowane dożylnie. Kroplówki na kaca, starannie dobrane z uwagi na nasz stan zdrowia i stan bieżący, pozwalają szybko wrócić do codziennej aktywności i zapobiec sensacjom zdrowotnym, które często towarzyszą zachwianiu gospodarki wodno-elektrolitowej organizmu związanej z nadmiernym spożyciem alkoholu.

Co zawierają kroplówki na kaca?

W kroplówkach na kaca znajdziemy glukozę, elektrolity, witaminy, niezbędne mikroelementy i minerały (sód, potas, magnez) a także leki przeciwbólowe, przeciwwymiotne, uspokajające i relaksujące czy obniżające ciśnienie. Jednym ze składników kroplówki na kaca może być też glutation - białko o właściwościach antyoksydacyjnych, detoksykacyjnych, przeciwzapalnych oraz wspomagających działanie układu odpornościowego.

Spokojnie! Kroplówki na kaca nie podaje się na wyczucie. Zanim nasz specjalista poda kroplówkę o konkretnym składzie, przeprowadzi dokładny wywiad i zbada każdego klienta. Leczenie kaca metodami medycznymi, a do takich zalicza się kroplówki, przeprowadzone jest przez lekarza w zgodzie z procedurami. Nie musisz więc obawiać się, że zostanie Ci podane lekarstwo, które zamiast polepszyć, pogorszy Twój stan. Kroplówki witaminowo-elektrolitowe, wzbogacone o leki starannie dobrane do indywidualnych potrzeb pozwalają przywrócić równowagę Twojemu organizmowi.

Efekty zastosowania kroplówki na kaca

Proces trzeźwienia przebiega różnie u różnych osób, bo metabolizm alkoholu zależy od wielu czynników: płci, wieku, wagi, chorób współistniejących oraz aktualnego stanu psychicznego. Efekty zastosowania kroplówki na kaca także mogą być zróżnicowane, podobnie jak czas potrzebny na dojście do siebie. Co ważne, reakcje naszego organizmu nie będą gwałtowne, a ostateczny efekt podania kroplówki witaminowo-elektrolitowej z dedykowanymi indywidualnie lekami na pewno nas ucieszy: zregenerowany organizm wróci do fizjologicznej równowagi i będziemy mogli podjąć naszą zwyczajną codzienną aktywność.

Kroplówki na kaca z dojazdem do klienta

Niezaprzeczalną zaletą opisywanego rozwiązania jest fakt, że kroplówki na kaca to usługa z dojazdem do klienta. Nie musisz więc ryzykować dodatkowego dyskomfortu związanego z koniecznością przemieszczana się. To my przyjedziemy do Ciebie, rozpoznany Twoją sytuację zdrowotną i podamy Ci preparaty, po których poczujesz się lepiej. Wszystkie leki doraźne jak i suplementy podawane w kroplówkach są zgodnie ze stanem zdrowia pacjenta, dlatego możesz czuć się bezpiecznie.

Kroplówki na kaca to nowoczesne i skuteczne rozwiązanie w sytuacji przedawkowania alkoholu. Jeśli naprawdę zależy Ci na powrocie do równowagi wodno-elektrolitowej oraz na złagodzeniu wszelkich dolegliwości związanych z kacem, nie ma szybszego i bezpieczniejszego sposobu. Skutecznie, szybko i dyskretnie - oto nasze zasady, które jak dotąd udaje nam się wcielić w życie ku zadowoleniu Klientów.

ZADZWOŃ - POMOŻEMY - 24H/7