Objawy alkoholizmu

Jak alkoholizm wpływa na Twoje życie?

Alkoholizm (choroba alkoholowa, uzależnienie od alkoholu) nie pozostaje bez wpływu na życie i zdrowie osoby uzależnionej oraz jej bliskich, którzy uwikłani zostają w pętlę współuzależnienia.
więcej

Kroplówki witaminowe

Kroplówki witaminowe - skład i działanie

Kroplówki powstały z myślą o różnych potrzebach ludzkiego organizmu. Powodzeniem cieszą się te na kaca, z elektrolitami, wzmacniające, bogate w odpowiednio dobrany kompleks witamin.
więcej

leki uzależnienie

Jak rozpoznać, że jesteś uzależniony od leków?

Uzależnienie od leków jest bardzo groźne, choć nie zawsze jesteśmy tego świadomi. Sprawdź jakie konsekwencje niesie za sobą lekomania, oraz w jaki sposób możesz ich uniknąć.
więcej

szansa na wyjście z nałogu

Odtruwanie alkoholowe - szansa na wyjście z nałogu?

Alkoholizm to choroba ciała, duszy i umysłu, która dotyka nie tylko mężczyzn, ale również kobiety. W jego sidła wpadają osoby o różnym statusie materialnym, zawodowym i rodzinnym. Choroba alkoholowa bywa podstępna i niesie za sobą konsekwencje nie tylko psychiczne i fizyczne, ale także społeczne oraz finansowe.
więcej

glutation

Glutation - najprawdziwszy detoksykant

Glutation to tripeptyd, czyli białko zbudowane z trzech aminokwasów – kwasu glutaminowego, glicyny i cysteiny. Występuje we wszystkich organizmach żywych, w których pełni bardzo ważne funkcje
więcej

alkohol z lekami

Alkohol i leki - toksyczne połączenie

Większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie należy łączyć spożywania alkoholu z przyjmowaniem leków. Nie wszyscy jednak wiedzą, dlaczego przyjmowanie leków z alkoholem jest niebezpieczne i jakie mogą być tego konsekwencje.
więcej

sposoby na kaca

Jak uniknąć kaca? Sprawdzone porady

Czy kaca można uniknąć? Czy picie bez konsekwencji w postaci "syndromu dnia poprzedniego" jest w ogóle możliwe?
więcej

alkohol uzależnienie

Wszywki alkoholowe Esperal - najważniejsze informacje

Leczenie uzależnienia od alkoholu często odbywa się tzw. metodą awersyjną. Polega ona na zastosowaniu wszywki alkoholowej czyli Esperalu.
więcej

ZADZWOŃ - POMOŻEMY - 24H/7